Choltice - hřiště

Hospůdka na hřišti

Hospůdka na hřišti se nachází v „kabinách” TJ Slavoj Choltice, v bezprostřední blízkosti ZŠ Choltice. Je to „obyčejná“ fotbalová hospoda, která má však nejen pro místní obyvatele neobyčejný genius loci.Hospůdka nabízí uvnitř zhruba 50 míst k sezení a dalších cca 100 míst na kryté tribuně.
Můžete si užívat pivo z lokálního pivovaru Pernštejn, rodinného pivovaru Bernard či vlajkovou loď českých piv Pilsner Urquell. Nejen na grilu a v udírně pro vás připravím pokrmy většinou z regionálních surovin podle vlastních receptů a postupů. Domácí utopenec, nakládaný hermelín, domácí tlačenka, uzené nebo grilovaná žebra jsou jen malý výčet nabízených dobrot.
Hospůdku na hřišti najdete v přímém sousedství choltické obory, asi tři minuty chůze od choltického zámku. Pokud přijíždíte autem, využijete určitě prostorné parkoviště přímo u hospůdky...

Choltická zabíjačka

Připravujeme pro Vás jitrnice, kroupáky, prejt, kroupy, tlačenku, zabijačkovou polévka. Od září do března připravujeme výrobky dle objednaných akcí a vašich požadavků. Tlačenku připravujeme celoročně.
Copyright © 2020 Jaroslav Kutilek. Powered by YOOtheme

Zdroj: Propagační materiál MAS Železnohorský region 
Pavel Vítek, Josefa Ressla 2279, Pardubice